Fontana Di Trevi Private Luxury Apartaments

  • The lagest option:
  • 30 gości
  • 4 łożka
  • 2 sypialni

Forum Romanum znajduje się nie więcej niż 1 km od 6-pokojowego Fontana Di Trevi Private Luxury Apartaments Rzym, natomiast Dom towarowy La Rinascente znajduje się w pobliżu.

W obiekcie znajduje się łazienka z suszarką do włosów i ręcznikami kąpielowymi. Do dyspozycji Gości są także bidet, oddzielna toaleta i prysznic.

Apartament oferuje takie udogodnienia, jak lodówka i przybory kuchenne.

Apartament leży w dzielnicy Trevi, kilka kroków od stacji metra Barberini. Ten apartament znajduje się zaledwie 13 min spacerem od takich miejsc jak Plac Navona. Koloseum jest w mniej niż 1,1 km. Fontana Di Trevi Private Luxury Apartaments jest położony w pobliżu od dworca kolejowego Flaminio.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Fontana Di Trevi Private Luxury Apartaments Rzym
Luxury Apartment Sabina 50 Mt From Trevi Fountain
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury Apartment Sabina 50 Mt From Trevi Fountain

23 m od nieruchomości
USD 3142 USD 2828
za noc
Spanish Steps Charming Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Spanish Steps Charming Apartment

8.8
Świetny 74 opinie
256 m od nieruchomości
USD 293 USD 264
za noc
The Break - Campo Marzio Studio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Break - Campo Marzio Studio

10
Wyjątkowy 1 opinia
409 m od nieruchomości
USD 239 USD 215
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    17 km

    Stacje kolejowe

    Roma Termini
    1,4 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 17:00
    Wyjazd: od 01:00 do 08:00
    Numer licencji011071,IT055091A42T9TS4X5
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Fontana Di Trevi Private Luxury Apartaments akceptuje zwierzęta?
      Niestety Fontana Di Trevi Private Luxury Apartaments nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Fontana Di Trevi Private Luxury Apartaments posiada kuchnię?
      W Fontana Di Trevi Private Luxury Apartaments goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w lodówkę i przybory kuchenne.
    • Jakie możliwości aktywnego wypoczynku oferuje Fontana Di Trevi Private Luxury Apartaments?
      Fontana Di Trevi Private Luxury Apartaments oferuje klub nocny.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    17 km

    Stacje kolejowe

    Roma Termini
    1,4 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Fontana Di Trevi Private Luxury Apartaments Rzym

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij